Dvůr u Bíleho stromu Kroměříž - ideální místo pro Vaší svatbu či firemní akci

Svatby

Dvůr u bílého stromu je ideálním místě pro vaši svatbu

Svatba šitá na míru pro vás.

Firemní akce

Dvůr u Bílého stromu je ideálním místě pro vaši akci

Pro venkovní akci či vevnitř nabízíme, kompletní zajíštění pro jakoukoliv příležitost

Zavítejte na místo, které s pečlivostí a úctou vytváříme.

Perfektní lokalita pro váš Velký den nebo událost v Kroměříži. Poskytujeme vynikající vybavení pro menší i větší akce. Vnitřní prostory pojme 100-150 osob, zatímco venkovní zahrada je ideální pro intimní gastrofestival či nádhernou svatbu pod otevřeným nebem.

Dvůr u bíleho stromu

Vše zajistíme

“S námi máte jistotu, že se postaráme o mnoho užitečných služeb. Vaše spokojenost je naší prioritou!”

Svatební koordinátorku

Zaručte si bezstarostný svatební den s naší výjimečnou koordinátorkou. Od plánování až po provedení události se postaráme o každý detail. Vaše přání jsou naší prioritou, ať už jde o výběr dekorace nebo harmonogram. Uvolněte se a užijte si svůj nejvýznamnější den s klidem.

Aranžérku

Svatební aranžerka vám pomůže oživit vaše svatební představy. S vkusem a precizností vytvoříme květinové aranže a dekorace, které perfektně ladí s vaším styllem. Důkladně se postaráme o každý detail, aby váš svatební den zazářil.

Hudební doprovod

Doplňte svůj svatební den skvělou hudbou! S našimi DJs nebo kapelou vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru. Od slavnostního obřadu po taneční party večer - zajistíme perfektní hudební doprovod, který podtrhne jedinečnost vaší svatby.

Originálně vyzdobu a catering

Nabízíme širokou škálu služeb, od návrhu a realizace zahrad až po údržbu dřevin, rekonstrukce a pravidelnou údržbu, což vám umožní najít vše, co potřebujete, na jednom místě.

Doprovodný program

Oživte svou akci s naším skvělým doprovodným programem! Poskytujeme širokou škálu zábavných a interaktivních aktivit, které dodají vaší události ten pravý šmrnc. Užijte si nezapomenutelný zážitek s naším profesionálním doprovodným programem na míru.

Dopravu

S námi nemusíte řešit dopravu! Poskytujeme profesionální přepravu na vaše akce v Kroměříži. Spolehněte se na nás a užijte si bezstarostný průběh události. Vaše pohodlí je pro nás prioritou.

Svatba ušitá na míru

Víme, že organizace jednoho z nejvýznamnějších dnů ve vašem životě může být náročná. S radostí se postaráme o všechny detaily, abychom vám usnadnili přípravy na tuto nezapomenutelnou událost. Chceme vám poskytnout svatbu na míru, která osloví nejen nejbližší rodinu, ale i vaše širší příbuzenstvo a přátele.

Ať už toužíte po civilním či církevním obřadu, tradiční nebo netradiční atmosféře, buďte to pod širým nebem, nebo v našich půvabných prostorech Dvora u bílého stromu, jsme zde pro vás.

Více o službě

Akce a firemní večírky

Uvažujete, kde uspořádat oslavu narozenin nebo potřebujete prostor pro firemní akci s neomezenými možnostmi? Specializujeme se na kvalitní a komplexní nabídku služeb a programů pro firemní a skupinové klienty.

Nabízíme kompletní organizaci akcí, zahrnující běžná školení, konference, vánoční večírky, teambuildingové pobyty s rozsáhlými balíčky doprovodných služeb až po skvěle zpracované eventy s bohatým gastronomickým a zábavným programem. Naše služby jsou přizpůsobeny vašim potřebám a zaručujeme profesionální přístup k realizaci každé akce.

Více o službě

Originální svatební hostina

Plánujete intimní svatbu a přejete si zachovat stejnou atmosféru i ve svatebním menu? Nebo sníte o svatební hostině s neotřelým nádechem? Vaše představy nemají žádná omezení. S naším šéfkuchařem si můžete vytvořit své vlastní svatební menu a prožít výjimečný kulinářský zážitek. Zajistíme pro vás originálně vyzdobenou svatební tabuli a dort přesně podle vašich přání.

Vaši svatební hostinu můžeme uspořádat v kouzelných vnitřních prostorách s kapacitou až 150 osob.

Více o službě

Nádherná zahrada

Místo pro nádherné a nevšední zážitky.

Více o službě

Rezervační kalendář

Rezervujte si termín pohodlně online

Kontakt

Najdete nás na těchto kontaktech.

Zavolat nám můžete každý všední den od 9:00 - 19:00.

Najdete nás na adrese:

Chropyňská, 767 01 
Kroměříž 1
Czech Republic

Kontaktní formulář

Chcete-li nám zanechat zprávu, vyplňte prosím povinné údaje.

{{ form_errors(form.phoneNumber) }}
*S vašim emailem bude zacházeno dle GDPR