Oslavy - Dvůr u Bíleho stromu Kroměříž

Oslavy

Dvůr u bílého stromu

Oslava narozenin, výročí,...

Oslava narozenin, výročí a mnoho dalších...

Uspořádejte si u nás nezapomenutelnou narozeninovou oslavu, výročí nebo libovolnou událost, kdy se o vás postaráme se vším všudy! Užijte si speciální okamžiky bez stresu z organizace. S naším týmem profesionálů se postaráme o každý detail, abyste mohli plně vychutnat okamžiky radosti s přáteli a rodinou. Prožijte nezapomenutelný den bez starostí o organizaci – my vám rádi pomůžeme udělat z vaší oslavy nezapomenutelný zážitek!

Vnitřní kapacita je 100-150 osob. Díky krásné venkovní zahradě nejsou pro nás žádné limity.

Počet parkovacích míst 70.

Kapacita dvora

Dvůr u Bílého stromu je ideálním prostorem pro vaši oslavu či jinou událost. Vnitřní kapacita je 100-150 osob, s možností akce pro 300 a více v naší rozlehlé zahradě. Zajišťujeme vše, aby vaše událost odpovídala vašim představám. Od tradičních oslav po netradiční akce – jsme připraveni. Naše venkovní prostory jsou dokonalým místem pro jedinečné oslavy. Jsme tu, abychom uspokojili všechny vaše potřeby a zároveň nabídli flexibilitu přizpůsobení každé oslavy podle vašich přání.


Zajištění cateringu

Přiveďte do vaší oslavy chuťový zážitek s naším cateringem, který se dokáže přizpůsobit vašim přáním. Od tradičních po netradiční možnosti, až po přípravu exkluzivního sushi, jsme připraveni potěšit i ty nejnáročnější chuťové buňky. Vaše hostina bude jedinečná a nezapomenutelná.


Dvůr u bílého STROMU

Online rezervace