Svatby - Dvůr u Bíleho stromu Kroměříž

Svatby

Dvůr u bílého stromu

Svatba ušitá na míru pro Vás.

Svatby a rodinné oslavy

Víme, že organizace jednoho z nejvýznamnějších dnů ve vašem životě může být náročná. S radostí se postaráme o všechny detaily, abychom vám usnadnili přípravy na tuto nezapomenutelnou událost. Chceme vám poskytnout svatbu na míru, která osloví nejen nejbližší rodinu, ale i vaše širší příbuzenstvo a přátele.

Vnitřní kapacita je 100-150 osob. Díky krásné venkovní zahradě nejsou pro nás žádné limity.

+9
Galerie

Kapacita dvora

Dvůr u Bílého stromu je ideálním prostorem pro vaši svatbu či jinou akci. Vnitřní kapacita je 100-150 osob, s možností akce pro 300 a více v naší rozlehlé zahradě. Zajišťujeme vše, aby vaše událost odpovídala vašim představám. Od tradičních svatebních obřadů po netradiční firemní akce – jsme připraveni. Naše venkovní prostory jsou dokonalým místem pro jedinečné akce. Jsme tu, abychom uspokojili všechny vaše potřeby a zároveň nabídli flexibilitu přizpůsobení každé akce podle vašich přání. 


Zajištění cateringu

Přiveďte do své svatby chuťový zážitek s naším cateringem, který se dokáže přizpůsobit vašim přáním. Od tradičních po netradiční možnosti, až po přípravu exkluzivního sushi, jsme připraveni potěšit i ty nejnáročnější chuťové buňky. Vaše svatební hostina bude jedinečná a nezapomenutelná.


Naše zahrada

Věnujte svůj nejvýznamnější den na naší nádherné zahradě, kde možnosti jsou téměř neomezené. Zajistíme romantickou slavobránu a vše, co potřebujete pro váš svatební den. Od malých intimních obřadů až po velké oslavy, naše zahrada je ideálním místem pro vytvoření vzpomínek, které budete chválit navždy.


Dle vašeho přání vám zajistíme:

Doprovodné služby

Galerie

Prohlédněte si naše prostory

Vnitřní kapacita je 100-150 osob. Díky krásné venkovní zahradě nejsou pro nás žádné limity.