Catering - Dvůr u Bíleho stromu Kroměříž

Catering

Dvůr u bílého stromu

Svíčková s knedlíkem? nebo něco daleko více?…

Vše pro Vaši spokojenost a nezapomenutelné zážitky

Jsme tu pro Vás pro jakoukoliv událost. Ať přemýšlíte o nezapomenutlné a kouzelné svatbě či firemní akci / teambuildingu nebo chcete uspořádat rodinnou oslavu. Splníme pro mnohé i nesplnitelné.

Tradiční catering

Představujeme naše tradiční cateringové služby pro firemní akce, svatby a speciální události. S vášní a péčí našeho týmu připravujeme chutné a nezapomenutelné menu. S důrazem na kvalitu surovin a autentický přístup vytváříme jedinečné gastronomické zážitky pro vaše události. Ať už plánujete firemní večírek, oslavu nebo svatbu, naše cateringové služby spojují vynikající jídlo, profesionální obsluhu a pohodovou atmosféru. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. 


Netradiční sushi bar

Užijte si exkluzivní gastronomický zážitek s naším sushi cateringem pro firemní akce a svatby. Naše čerstvé sushi rolky a lahodné sashimi jsou připravovány s precizností našich šéfkuchařů, kteří spojují umění a chuť japonské kuchyně. S nabídkou barevných kombinací garantujeme jedinečný zážitek pro vaše události. Profesionální týmy zajistí prvotřídní obsluhu, činíce vaši akci nejen vkusnou, ale i elegantní. Sushi catering představuje moderní a stylový způsob, jak očarovat vaše hosty na firemních akcích i svatbách. 


Svatební dort

Vaše svatební slavnost bude dokonalá s našimi exkluzivními svatebními dorty. Zaručujeme nejen bohatou chuť, ale i umělecké zpracování. Naše dorty jsou připravovány se špičkovými ingrediencemi a láskou k detailům. Dejte nám vědět o svých přáních, a my pro vás vytvoříme dort snů, který se stane nezapomenutelným centrem vaší svatební tabule. Vaše radost je pro nás inspirací!


Candy bar

Oslavte svůj velký den s naším pohádkovým candy barem! Užijte si sladkou radost s naším bohatým výběrem lahodných dobrot, od klasických cukrovinek po exkluzivní dezerty. Každý kousek je pečlivě vybrán a připraven s láskou, aby vaši slavnost oživil sladkou atmosférou. Naše týmy se postarají o každý detail, abyste si mohli užít nejen krásně aranžovaný candy bar, ale také nezapomenutelné okamžiky radosti s vašimi hosty.


Jak by mohl vypadat

Catering pro Vaší akci

Jsme tu pro Vás pro jakoukoliv událost. Ať přemýšlíte o nezapomenutlné a kouzelné svatbě či firemní akci / teambuildingu nebo chcete uspořádat rodinnou oslavu. Splníme pro mnohé i nesplnitelné.

Kontakt

Najdete nás na těchto kontaktech.

Zavolat nám můžete každý všední den od 9:00 - 19:00.

Najdete nás na adrese:

Chropyňská, 

767 01 Kroměříž 1

Czech Republic

Kontaktní formulář

Chcete-li nám zanechat zprávu, vyplňte prosím povinné údaje.

{{ form_errors(form.phoneNumber) }}
*S vašim emailem bude zacházeno dle GDPR